Slow Wedding czyli plenerowy ślub w ogrodzie
slow wedding czyli plenerowy humanistyczny ślub i wesele w ogrodzie

Ślub i wesele nie muszą być zamknięte w czterech ścianach. Ten najważniejszy dzień może odbyć się na świeżym powietrzu w pięknym naturalnym otoczeniu  ! Wasz ślub może być magiczny i dokładnie taki jak sobie wymarzyliście ! 

Plenerowy ślub i wesele to idealny przepis na ślub w stylu ” slow  ” w czasach pandemii. Po fali przeniesionych i odwołanych ślubów przychodzę z idealną alternatywą dla par, które pragną się pobrać pomimo wszystko a dodatkowo chcą aby całość była wyjątkowa i niepowtarzalna. Przyjęcie dla najbliższych w pięknym otoczeniu i ślub humanistyczny w Waszym stylu przy zachodzie słońca. Czy można wymarzyć sobie piękniejszy dzień ? Dla mnie brzmi cudownie ! 

Dla wielu par ślub kojarzy się z trudem przygotowań, stresem spowodowanych masą obowiązków a przede wszystkim z tradycyjnym przebiegiem całej uroczystości – od przygotowań, po tradycyjne oczepiny. Dziś chcę Wam pokazać, że nie musi tak być, co potwierdzają osoby starające się żyć w stylu slow.

 

SLOW WEDDING 

Coraz więcej zakochanych podchodzi do swojego wielkiego dnia w sposób ” slow ” , który odbiega od dotychczasowego postrzegania dnia ślubu w którym dominuje tradycja, zabieganie, stres, czy brak czasu dla siebie i swoich bliskich. Pary starają się zatrzymać na chwilę, przeżywać ten dzień od początku ze spokojem aby móc zapamiętać każdą szybko przemijającą chwilę a także chcą aby ten dzień był cały tak jak to sobie wymarzyli wbrew utartym schematom. Moje pary często pytają mnie ” jak to powinno wyglądać ? ” Zawsze wtedy odpowiadam, że dokładnie tak jak chcą ! 

 

ŚLUB HUMANISTYCZNY – CO TO ? 

Osobista ceremonia ślubna w Waszym stylu bez żadnych ograniczeń ! Ślub humanistyczny może odbyć się w dowolnym miejscu i w każdym terminie. Scenariusz zaślubin jest w pełni elastyczny i dopasowany do Was. Ceremonia opowiada o Waszej miłości , związku i o Was samych a własnoręcznie napisane przysięgi sprawią. że całość będzie niesamowitym przeżyciem dla Was i dla gości. Czas przeżyć ślub rodem z amerykańskich filmów ! 

 

GARDEN PARTY

Wesele we własnym ogrodzie, w zielonym otoczeniu hotelu lub w sadzie to pomysł na nietuzinkowe przyjęcie w romantycznym stylu, które przekonuje do siebie coraz więcej przyszłych małżonków. Jakie zalety posiada takie przyjęcie ? Swobodna atmosfera wesela w otoczeniu najbliższych nam osób to największa wartość garden party. Nie możemy jednak zapomnieć też o wyjątkowej bliskości natury i o tym, że takie przyjęcie możemy zorganizować z dnia na dzień bez potrzeby rezerwacji terminu kilka lat wcześniej. Należy też wspomnieć, że takie wesele to idealny pomysł na przyjęcie w czasach pandemii bez konieczności przenoszenia czy odwoływania.  

 

Mam nadzieję, że chociaż trochę oddałam na zdjęciach niepowtarzalny klimat z humanistycznego ślubu Nikoli i Krzyśka i dam Wam kilka pomysłów na organizację Waszego najważniejszego dnia ! 

 

WYDARZENIE : NOwedding

WEDDING PLANER : Just in Love Weddings Justyna Lewandowska-Bratek

FLORYSTKA : Będzie ślub

MIEJSCE : Stodoła Czereśniowy Sad

MISTRZ CEREMONII : Ślub humanistyczny 

SUKNIA ŚLUBNA : Marta Trojanowska 

ELEMENTY DEKORACYJNE : Colors of Design

NAMIOTY : Wonka