Sesja narzeczeńska. Dlaczego warto zrobić ?

 

 5 powodów dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską  

Zaręczyny to jeden z ważniejszych momentów życia na który czekamy wyobrażając sobie niezwykłe rzeczy ! Jeśli zastanawiasz się czy warto rozszerzyć swój pakiet ślubny o sesję narzeczeńską to trafiliście w odpowiednie miejsce ! Dziś chcę się podzielić z Wami moim doświadczeniem i opowiedzieć o 5 plusach sesji narzeczeńskiej ! 

Narzeczeni wybierając odpowiedni do swoich potrzeb pakiet zdjęć ślubnych u fotografa często rezygnują z sesji narzeczeńskiej. Szkoda ! Ja zawsze namawiam, a dziś opowiem dlaczego warto !

  
 

1. Wyjątkowa pamiątka

Okres narzeczeństwa to niezwykle wyjątkowy i krótki czas w życiu pary młodej ! Warto zachować te wspomniana w formie pełnych Waszej radości i miłości zdjęć, do których będziecie wracać z ogromnym sentymentem przez kolejne lata.

2. Czas dla siebie 

Nierzadko ten wyjątkowy czas planowania spędza Wam sen z powiek i sprawia, że macie dla siebie mniej czasu… Sesja narzeczeńska to idealny moment, na odstresowanie się i poświęcenie uwagi swojej drugiej połówce.

3. Pomysł na prezent 

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej często mogą odciążyć Was z planowania prezentów dla gości czy rodziców ponieważ daje Wam gotowy materiał do zamównienia pięknych personalizowanych podarków. Jestem pewna, że tak przygotowany prezent sprawi, że będziecie się wyróżniali na tle innych !
 

4. Dekoracje na sali weselnej

Wywołane zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej bedą wyjątkową formą dekoracji sali weselnej, którą goście będą oglądali z zachwytem.
 
 

5. Poznamy się ! 

To niezwykle ważny element. Nawet jeśli poznaliśmy się podczas podpisania umowy to uwierzcie mi, że dopiero podczas sesji otworzycie się przede mną w pełni i oswoicie z aparatem a to sprawi, że podczas Waszego ślubu nasza relacje wejdzie na kolejny poziom i będzie pracowało nam się zupełnie inaczej a co za tym idzie – zdjęcia będą jeszcze piękniejsze !
 
 
 
 
 

Zadbam o Was !

Uwieczniam dla Was te wyjątkowe chwile i emocje. Zdjęcia pokażą Waszą relacji i opowiedzą  Waszą historię. Dbam o to, aby obiektyw Was nie krępował i nie stresował a sesja odbywała się w miłej i swobodniej atmosferze bo dla mnie to WY jesteście najważniejsi ! Warto zatrzymać, te chwilę na dłużej i zdecydować się na wyjątkową pamiątkę w postaci sesji zdjęciowej . 
 
 
 

marzycie o wyjątkowej sesji narzeczeńskiej ?

Sesja narzeczeńska może odbyć się w dowolnym miejscu na ziemi – najlepiej takim, które jest ” wasze ” i czujecie się w nim komfortowo i swobodnie… Nie ograniczajcie się ! To może być Wasze mieszkanie, ulubione miejsce na wakacje lub najlepsze miejsce Waszych spacerów. Nie bójcie się wyjazdów za granicę. W dzisiejszych czasach można polecieć do Włoch, Hiszpanii czy Norwegii  za kilka złotych. Taka sesja daje to możliwość spędzenia razem jeszcze więcej czasu niż kilka godzin i pozwala stworzyć całą, rozbudowaną historię.

 

TO WASZA HISTORIA 

Sesja zdjęciowa narzeczonych to historia ich miłości i znajomości.  Martwisz się, że taka sesja nie jest dla Was ! Nic podobnego ! Jedynym i najważniejszym sposobem aby sesja była sukcesem to dobry humor, który koniecznie trzeba zabrać ze sobą. Cała reszta to tylko tło dla Waszego szczęścia ! A dziś chcę Wam pokazać wyjątkowo roześmianą parę – Iza i Kamil !