Plenerowy Ślub w Jurcie
PLENEROWY ŚLUB W JURCIE


Plenerowe śluby i wesela to coraz popularniejszy wybór wsród planujących swój wielki dzień par. To świetnie ! Do niedawna pozostawało to w sferze marzeń pogłębianych przez wielkie produkcje amerykańskiego kina. Na szczęście od kilku lat dziecięce ślubne marzenia to juz nie tylko mrzonki !

W Polsce mamy coraz więcej pięknych i nietuzinkowych miejsc na Wasze wymarzone śluby oraz całą masę ludzi, którzy zajmą się organizacją najpiękniejszego dnia Waszego życia abyście mogli spać spokojnie i nie martwić się o najmniejsze szczegóły. Wy też myślicie o takim ślubie ? Chcecie pobrać się w otoczeniu natury bez zbędnego pośpiechu i stresu ? Mam dla Was świetną propozycje !

 

SLUB W JURCIE

Jurty to ogromne drewniane namioty umieszczone w pięknych ogrodach dworu Feillów a całość położona jest w sielskim miejscu, które oddalone jest od zgiełku miasta i pozwala odetchnąć spokojem we włoskim klimacie . Decydując się na ślub w tym miejscu pozostaniecie w rękach cudownych ludzi z sercem na dłoni, którzy zadbają o najmniejszy szczegół oraz bezpieczeństwo Waszego ślubu.

Ślub w Jurcie to sposób aby jeszcze mocniej przeżywać i jeszcze bardziej zapamiętać wielki dzień Waszego ślubu ! Mogę Wam zagwarantować, że czas spędzony w tym miejscu z najbliższymi Wam ludźmi sprawi, że nie można wymarzyć sobie lepszego rozpoczęcia nowego rozdziału wielkiej przygody zwanej małżeństwem. To magiczne miejsce, które skradło moje serce i jestem pewna, że poczujecie to samo !

W tym miejscu można obudzić swoją wyobraźnie i zorganizować ślub w wymarzonym stylu, bez ograniczania się.  To miejsce pomoże Wam spełnić ślubne wyobrażenia rodem z pinteresta ! Nie trzeba ukrywać, że całość będzie w luźnym włoskim klimacie ze ślubem na łonie natury i weselem na deskach ogrodu a całość otoczona pięknym słońcem i śmiechem rozbawionych i zadowolonych gości. Ah !

Jeśli chcecie aby Wasz ślub odbył się w sielskim, spokojnym otoczeniu, w rodzinnej i bezstresowej atmosferze  a Wasi goście z zachwytem wspominali Wasz ślub to Jurty w Dworze Feillów są na to idealnym rozwiązaniem. Przekonajcie się sami !

Chcę Wam pokazać jak może wyglądać Wasz wymarzony ślub w jurcie ! To jest propozycja w kolorowym stylu boho, który cieszy się coraz większym uznaniem, co wywołuje u mnie radość ponieważ  kocham kolory !  Za całość organizacji odpowiadają wspaniali ludzie :

 

Organizacja : Paulina Pietraszkiewicz i Łukasz Zyśk

Wedding planner: Bemywife

Miejsce: Dwór Feillów

Namiot: Ślub w Jurcie

Kwiaty: Pani Bukiet

Słodkości: Bemycake

Dodatki: Manufaktura Staroci

Papeteria: Papierove

Suknie: Joanna Niemiec Atelier

Makijaż: Katarzyna Krupa

Albumy: Snap Albu