Cześć ! Poznajmy się !

Uwieczniam na zdjęciach to, co ważne. A nawet mogę powiedzieć, że uwieczniam to, co najważniejsze. Nazywam się Ola. Jestem fotografem ślubnym. Pracuję na terenie całej Polski, dbając o to, aby moi klienci na zawsze mogli zachować piękne wspomnienia o najważniejszym dniu ich życia.

Gdy przytulacie się w zaciszu domowego ogniska, czujecie się spokojnie i bezpiecznie. I chociaż w dniu ślubu atmosfera bywa nieco bardziej nerwowa, to Wasze uczucie nadal jest tak samo piękne. Dlatego nie musicie martwić się tym, czy aparat Was pokocha ani tym, czy wyjdziecie dobrze na zdjęciach. Wy zajmujecie się sobą, a ja dbam o resztę. Ukradkiem wychwytuję na zdjęciach wszystkie czułe gesty i spojrzenia. To właśnie one sprawiają, że przeglądając fotografie z reportażu ślubnego, tak wyraźnie odczytujemy emocje, jakie z nich emanują. Fotografia ślubna to nie wyreżyserowana sztuka. To ulotne chwile, które za pomocą zdjęć zostaną z Wami już na zawsze.

W dniach kiedy nie towarzyszę Parom Młodym podczas składania przysięgi, zajmuję się fotografią portretową i rodzinną. W mojej ofercie znajdują się sesje brzuszkowe, noworodkowe, rodzinne, a także sesje kobiece.

MILENA PSIARSKA
" Ola to cudowna kobieta, która zna się na rzeczy. Jest profesjonalistką i dotrzymuje słowa. Zawsze z jej ust płynęły ciepła słowa, doradziła jaką pozycje przyjąć a na weselu była jak ninja nie rzucała się w oczy. Nasze zdjęcia wyszły przepięknie wiedziała jaki styl się nam spodoba. I bardzo cieszę się, że poprzednia Pani fotograf nas wystawiła bo gdyby nie to, nie poznalibyśmy tak cudownej osoby jaką jest Ola. Bardzo dziękujemy . Gdy będziemy mieli tylko okazje to wiem, że będziemy chcieli współpracować właśnie z nią. "
MARTYNA OGRODZIŃSKA
" Przepiękne zdjęcia, wymarzone kadry, radość, szczęście i miłość uchwycone na każdym jednym zdjęciu ! Pełen profesjonalizm w ekstremalnych warunkach ! Polecamy i z całego serca dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę ! "
MARTA GRZEŚKOWIAK
" Jeśli ktoś twierdzi, że nie jest fotogeniczny to po prostu nie spotkał Oli na swojej drodze. Piękna gra światłem, idealnie uchwycone emocje. Zarówno zdjęcia ze ślubu jak i sesji plenerowej są cudowne! Ola jest świetna w tym co robi, a współpraca z nią to przyjemność. Zero stresu, dużo śmiechu !  A w konsekwencji piękne zdjęcia i miłe wspomnienia. "
MAGDALENA SZWED
" Ola wykonała dla nas reportaż ślubny, sesję narzeczeńską i plenerową. Każde zdjęcie z prawie tysiąca jest idealne! Z każdego zdjęcia bije szczęście! Uchwyciła piękne momenty i piękno nas samych (jako osoba z wieloma kompleksami jestem bardziej niż zadowolona z tego jak wyglądam). Nie wyglądamy jak para młoda tylko KRÓLEWSKA!  Dodatkowo Ola to świetna osoba, nie czuć przy niej skrępowania, świetnie się z nią dogaduje. Pełen profesjonalizm, ogromny talent i wyczucie. Dziękujemy! "
EWELINA MAZUR
" Pani Fotograf przecudowna, sympatyczna, a co najważniejsze bardzo profesjonalna. Człowiek nie czuje się skrępowany co daje później cudowny efekt w postaci zdjęć, które jak się ogląda to łza sama kręci się w oku. Pani Ola oddaje na zdjęciach wszystkie uczucia, które miały być pokazane. Nie ma zbędnego photoshopa, wszystko naturalnie i po prostu PIĘKNIE !  Bardzo dziękujemy! "
MACIEJ GIERGICZNY
" Współpraca z tak profesjonalnym fotografem to sama przyjemność ! Ola jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą ! Pomimo naszego braku doświadczenia przed aparatem z pomocą Oli czuliśmy się przed nim bardzo swobodnie. Zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Bardzo gorąco polecamy ! "
Previous
Next